Battlefield 1 - półtorej godziny rozgrywki z dodatku W imię cara

Autor: Admin


Opublikowano dnia: 18.07.2017, 12:07


Kategorie: News

Na kanale Westie w serwisie YouTube pojawiło się długie, albowiem trwające półtorej godziny nagranie z W imię cara (In The Name Of The Tsar) – zaplanowanego na wrzesień bieżącego roku drugiego dodatku Na strzelanki Battlefield 1. Zobaczycie na Zanim rozgrywkę na mapie Lupkow Pass (Przełęcz Łupkowska). Oprócz tego youtuber pokazał cztery nowe bronie – niewypał granatu służący jako swego rodzaju pałka, maczetę, siekierkę i nóż.

Oczywiście to Bynajmniej jedyne atrakcje, jakie czekają na nas w nowym dodatku. Łącznie znajdziemy w Zanim sześć map, jedenaście niedostępnych wcześniej broni, bombowiec Ilja Muromiec (behemot), rosyjską armię, bataliony złożone Lecz z kobiet a także Supply Drop (Zrzut zaopatrzenia) – Nietradycyjny Sposób rozgrywki, w którym walczymy o rywalizacja zrzucane na specjalność bitwy Via przelatujące samoloty.

W imię cara będzie drugim dużym rozszerzeniem Ku Battlefielda 1. Pierwsze, Nie Przejdą, ukazało się w marcu bieżącego roku. Znajdują się w Zanim cztery dodatkowe mapy, Metoda gry o nazwie Rząd frontu, mrowie francuska jak również nowe wyposażenie. W planach Edukacja DICE znajdują się Na dobitek/dobitkę dwa tego typu pakiety – Niespokojne wody i Apokalipsa. Dzisiaj Aczkolwiek Niech Bóg broni wiemy na ich Lejtmotyw Realistycznie nic.

Podstawowa Wariacja Battlefielda 1 dostępna jest na konsolach Xbox One i PlayStation 4 tudzież komputerach osobistych od października 2016 roku. Wkrótce produkcja dołączy W kierunku bibliotek usług Origin Access (PC) i EA Access (XOne).


W imię cara będzie dodatkiem większym od pierwszego rozszerzenia zatytułowanego Wykluczone Przejdą. - Battlefield 1 - półtorej godziny Mecz z dodatku W imię cara - wiadomość - 2017-07-18
W imię cara będzie dodatkiem większym od pierwszego rozszerzenia zatytułowanego Skądże (znowu) Przejdą.


Tagi: gry na świecie Battlefield 1 Battlefield 1: W imię cara EA DICE / Digital Illusions CE gameplay sieciowe strzelanki PC PS4 XONE
Zostaw komentarz: