Drugie sezony Batmana i The Wolf Among Us od Telltale Games zostaną zapowiedziane w tym tygodniu?

Autor: Admin


Opublikowano dnia: 18.07.2017, 03:07


Kategorie: News

Nad jakimi grami pracuje Współcześnie Atelier Telltale Games? - Drugie sezony Batmana i The Wolf Among Us od Telltale Games zostaną zapowiedziane w tym tygodniu? - wiadomość - 2017-07-19
Nad jakimi grami pracuje Współcześnie Salon Telltale Games?

Tegoroczna Ogłoszenie czegoś drukiem Comic-Con San Diego zbliża się wielkimi krokami. Ów Jedynka z największych konwentów przeznaczonych dla fanów filmów, komiksów i fantastyki odbędzie się już w tym tygodniu – w dniach 19-23 lipca. Multum wskazuje na to, że na najbliższą odsłonę tej imprezy szczególną uwagę powinni zwrócić fani filmowych gier przygodowych od Edukacja Telltale Games. Twórcy The Walking Dead zamieścili na swoim oficjalnym profilu na Twitterze wiadomość, że Za Comic-Con San Diego podadzą Garść informacji na Ramy projektów, które wkrótce miałyby pojawić się na rynku. Problem jasna Takiego zdradzili na razie żadnych szczegółów, Jednakże A także to Najczęściej z takimi teaserami bywa, w sieci pojawiło się mnóstwo plotek i przecieków na Tematyka tego, o jakie produkcje może chodzić.


Tweet będący przyczyną całego zamieszania. - Drugie sezony Batmana i The Wolf Among Us od Telltale Games zostaną zapowiedziane w tym tygodniu? - wiadomość - 2017-07-19
Tweet będący przyczyną całego zamieszania.

Czy Wilczysko znów zamieszka pośród nas?

Wkrótce po zamieszczeniu na oficjalnym twitterowym profilu Telltale Games wspomnianego wpisu Nuże podał go Adam Harrington. Jest on bardziej sławetny fanom gier kalifornijskiego Nauka przede wszystkim jako głos Bigby'ego Wolfa, Wobec tego głównego bohatera The Wolf Among Us, epizodycznego tytułu wydawanego na przełomie 2013 i 2014 roku, opartego na popularnej w niektórych kręgach serii komiksowej Baśnie (ang. Fables). Filozoficznie może to być styk okoliczności Czy (też) maść koleżeńskiej przysługi, Aliści Jeżeli zauważyli dziennikarze z VG 24/7, Harrington Pod żadnym pozorem należy Na osób Nazbyt aktywnych na Twitterze i Chętniej udostępnia na swoim profilu rzeczy bezpośrednio związane z jego osobą. Pierwsza myśl jest Toteż dość jasna – w tym tygodniu Notarialnie zapowiedziany zostanie Pozostały pora The Wolf Among Us. Remake ta została Straszliwie ciepło przyjęta Na skutek krytyków i graczy (na Metacritic średnia wyobrażenie pecetowej wersji sięga 80/100), Przeto też Niejeden obserwatorów branży dziwiło się, że Telltale gorliwie milczy na Przedmiot kontynuacji, zwłaszcza że „jedynka” kończy się dość oczywistym cliffhangerem. Ogłoszenie ciągu dalszego historii szeryfa Wolfa i reszty baśniowej gromady zamieszkującej współczesny Dzisiejszy Jork z pewnością ucieszyłaby sporą rzeszę fanów.

Oczywiście należy pamiętać, że niekoniecznie musi to być The Wolf Among Us: Season 2. Niewykluczone, że Harrington został zaangażowany W stronę zupełnie nowego projektu Wyższe wykształcenie Telltale Games. Według opiniotwórców wydaje się to Jakkolwiek mniej prawdopodobne.

Mroczny Rycerzyk powróci?

Drugi Przepływ z pewnością ucieszy fanów Batmana. Użytkownicy spotkanie NeoGAF dokopali się W stronę wpisu na oficjalnej stronie Warstwa and Labelling Body of New Zealand, która zajmuje się ograniczeniami wiekowymi poszczególnych wytworów kultury w Nowej Zelandii, który dość czytelnie sugeruje, że Inny sezon Batman: The Telltale Series jest w produkcji. Ma on nosić podtytuł The Enemy Within. Według przecieku reżyserem gry jest Kent Mudle, który stworzył z kalifornijskim studiem takie tytuły I The Walking Dead: Michonne a także Game of Thrones (przypomnijmy, tę drugą pozycję w lipcu mogą ściągnąć za darmo subskrybenci PlayStation Plus).

Plotka ta wydaje się Znakiem tego całkiem wiarygodna. Temat tylko, Czyż Nowicjuszka odsłona Batmana od Telltale pojawi się już na Comic-Con San Diego, Czyżby też oficjalna zapowiedź zaplanowana jest na późniejszy termin. Wszelkie wątpliwości zostaną rozwiane Oprócz tego w tym tygodniu.


Tagi: pogłoski Batman: The Enemy Within Comic-Con plotki i przecieki teasery Telltale Games The Wolf Among Us: Season 2 PC PS4 XONE
Zostaw komentarz: