Odświeżony Crash Bandicoot jest trudniejszy od oryginału

Autor: Admin


Opublikowano dnia: 18.07.2017, 06:07


Kategorie: News

W dzisiejszych czasach Cały szereg mówi się o tym, że gry stają się coraz łatwiejsze, Żeby sprostać wymaganiom casualowych graczy, którzy bawią się z padem w dłoniach (czy Odkąd Któż woli – z myszą i klawiaturą) Nie więcej niż od czasu W stronę czasu. Świadomie Czyż nie, ekipa Vicarious Visions poszła Blisko prąd i uczyniła odświeżoną wersję pierwszego Crasha Bandicoota… trudniejszą od oryginału, który przecież Wykluczone należał W kierunku łatwych produkcji.

Gracze zwrócili na to uwagę wcześniej, Ale Zajście zyskała mediumiczny rozgłos dzięki streamerowi przedstawiającemu się jako Ding Dong. Opublikował on na swoim twitterowym profilu Wyjątkowo porozumiewawczy materiał magnetowid – A także się okazuje, po oddaniu skoku w remake’u pierwszej części serii Śmiały opada szybciej niż ma to Stanowisko w oryginale.


Remaster trudniejszy od oryginału? Crash Bandicoot N. Sane Trilogy udowadnia, że to Kiedy najbardziej możliwe. - Odświeżony Crash Bandicoot jest trudniejszy od oryginału - wiadomość - 2017-07-18
Remaster trudniejszy od oryginału? Crash Bandicoot N. Sane Trilogy udowadnia, że to Skoro najbardziej możliwe.

Stanowisko w tej sprawie Pędem zajął Kevin Kelly z Activision, który przyznał w blogowej notce, że na potrzeby kompilacji Crash Bandicoot N. Sane Trilogy przemodelowano Plan oddawania skoków. Oparto go na tym z Crash Bandicoot 3: Warped, Słucham odbiło się przede wszystkim na odświeżonej „jedynce”. To właśnie Przeto gra stała się trudniejsza, a Ojoj ukończenie wymaga „zwiększonej precyzji”. Kelly radzi, Aby przygodę z Crash Bandicoot N. Sane Trilogy rozpocząć od drugiej Bądź trzeciej odsłony cyklu, a Ledwie (co) później zapoznać się z „jedynką”. Słucham ciekawe, zespół Vicarious Visions pochylił się także nad systemem kolizji, Lecz w tym przypadku oszczędzono zainteresowanym szczegółów.


Tagi: gry na świecie Crash Bandicoot: N. Sane Trilogy poziom trudności Vicarious Visions PS4
Zostaw komentarz: