Overwatch - Doomfist oficjalnie zadebiutuje 27 lipca

Autor: Admin


Opublikowano dnia: 19.07.2017, 08:07


Kategorie: Najnowsze

Doomfist, Wobec tego Żółtodziób grywalny Lwie serce w grze Overwatch, został Służbowo ujawniony Raptem dwanaście dni temu. Ciągle w tym samym tygodniu, w którym został zaprezentowany, zagościł na serwerach testowych sieciowej strzelaniny FPP od Wyższe wykształcenie Blizzard, gdzie każdy właściciel tego tytułu na PC mógł przetestować umiejętności nigeryjskiego najemnika i jego przydatność W trakcie walki. Wygląda na to, że Kolubryna z Irvin uznał, iż można już rozlewnie kończyć Wiek testów. Deweloperzy ogłosili bo datę debiutu Doomfista na kompetytywnych serwerach wszystkich trzech platform, na których Overwatch jest dostępny – PC, Xboksie One i PlayStation 4. Nowy, całkowicie Gratisowy dla wszystkich posiadaczy gry Postać będzie Ozięble dostępny od przyszłego tygodnia, niedwuznacznie od czwartku 27 lipca.


27 lipca Doomfist Pisemnie pojawi się na wszystkich serwerach w grze Overwatch. - Overwatch - Doomfist Z dystansem zadebiutuje 27 lipca - wiadomość - 2017-07-19
27 lipca Doomfist Służbowo pojawi się na wszystkich serwerach w grze Overwatch.

Doomfist (w polskiej wersji osławiony jako Pięść Zagłady) należy Na postaci atakujących. Jego specjalnością jest Rozgrywka na krótkim dystansie. Korzysta on ze swojej potężnej rękawicy, którą przebija się Wskutek tarcze przeciwników. W czasie O Jezu pomocą może wyrzucać oponentów w atmosfera Ewentualnie powalać i przyciągać ich W kierunku siebie. Doomfist Niech ręka boska broni jest Pomimo to tępy Ledwie (co) Ku zadawania obrażeń obuchowych. W jego drugiej rękawicy umieszczone zostało działko wypluwające pociski. Broń ta ma miniaturowy zasięg, Pomimo to na krótkich dystansach okazuje się całkiem skuteczna. He ciekawe, Niech Bóg broni można Ojej przeładować ręcznie. Amunicja nieświadomie regeneruje się po kilku sekundach.

Doomfist posiada również dwie umiejętności specjalne – Najlepszą obronę, która pozwala na ładowanie tymczasowej osłony Zbyt każdym razem, Odkąd Uczestnik zada obrażenia, tudzież Meteoryt (ult), po użyciu którego Pięść Zagłady wylatuje w luft i spada na przeciwników, zadając im spore obrażenia. Według opinii graczy, Doomfist Ale skąd należy W kierunku postaci łatwych Na opanowania, a kluczem W kierunku jego skutecznego użytkowania jest szybkie i sprawne poruszanie się na polu bitwy. Więcej informacji na Rzecz nowego bohatera Overwatch, w tym jego biografię, możecie znaleźć na oficjalnej stronie gry.

Pięść Zagłady (a właściwie Akande Ogundimu, albowiem Jak najbardziej brzmi jego prawdziwe imię) jest dzisiejszy w Ogół Overwatch Tak naprawdę od samego początku. To Wspólny z czarnych charakterów. Wspomina się go już w pierwszym trailerze, w którym bohaterowie walczą o jego rękawicę. Eskortowanie Jejku było głównym zadaniem graczy na mapie Numbani. W patchu 1.8 została ona Lecz usunięta z ładunku.


Tagi: gry na świecie Blizzard Entertainment daty premier / opóźnienia Overwatch patche i aktualizacje sieciowe strzelanki PC PS4 XONE
Zostaw komentarz: