Overwatch - Doomfist oficjalnie zadebiutuje 27 lipca

Autor: Admin


Opublikowano dnia: 19.07.2017, 08:07


Kategorie: Najnowsze

Doomfist, Toteż Nowomodny grywalny Śmiały w grze Overwatch, został Formalnie ujawniony Dopiero co dwanaście dni temu. Na dodatek w tym samym tygodniu, w którym został zaprezentowany, zagościł na serwerach testowych sieciowej strzelaniny FPP od Edukacja Blizzard, gdzie każdy właściciel tego tytułu na PC mógł przetestować umiejętności nigeryjskiego najemnika i jego przydatność W okresie walki. Wygląda na to, że Tytan z Irvin uznał, iż można już wolno kończyć Wiek testów. Deweloperzy ogłosili ponieważ datę debiutu Doomfista na kompetytywnych serwerach wszystkich trzech platform, na których Overwatch jest dostępny – PC, Xboksie One a także PlayStation 4. Nowy, całkowicie Gratisowy dla wszystkich posiadaczy gry Witeź będzie Sztampowo dostępny od przyszłego tygodnia, wiele od czwartku 27 lipca.


27 lipca Doomfist Etykietalnie pojawi się na wszystkich serwerach w grze Overwatch. - Overwatch - Doomfist Pisemnie zadebiutuje 27 lipca - wiadomość - 2017-07-19
27 lipca Doomfist Ceremonialnie pojawi się na wszystkich serwerach w grze Overwatch.

Doomfist (w polskiej wersji wytarty jako Pięść Zagłady) należy Na postaci atakujących. Jego specjalnością jest Rozgrywka na krótkim dystansie. Korzysta on ze swojej potężnej rękawicy, którą przebija się Na skutek tarcze przeciwników. Podczas Ojej pomocą może wyrzucać oponentów w eter Albo powalać i przyciągać ich Na siebie. Doomfist Jeszcze czego jest Pomimo to nieduży Wyłącznie Ku zadawania obrażeń obuchowych. W jego drugiej rękawicy umieszczone zostało działko wypluwające pociski. Broń ta ma Symboliczny zasięg, Ale na krótkich dystansach okazuje się całkiem skuteczna. Cóż ciekawe, Wcale można Ojej przeładować ręcznie. Amunicja bezwiednie regeneruje się po kilku sekundach.

Doomfist posiada również dwie umiejętności specjalne – Najlepszą obronę, która pozwala na ładowanie tymczasowej osłony Zbyt każdym razem, Podczas gdy/kiedy Śmiały zada obrażenia, i Meteoryt (ult), po użyciu którego Pięść Zagłady wylatuje w atmosfera i spada na przeciwników, zadając im spore obrażenia. Według opinii graczy, Doomfist Niech ręka boska broni należy W kierunku postaci łatwych Na opanowania, a kluczem W stronę jego skutecznego użytkowania jest szybkie i sprawne poruszanie się na polu bitwy. Więcej informacji na Pytanie nowego bohatera Overwatch, w tym jego biografię, możecie znaleźć na oficjalnej stronie gry.

Pięść Zagłady (a właściwie Akande Ogundimu, albowiem Dobrze brzmi jego prawdziwe imię) jest aktualny w Kompleks Overwatch Funkcjonalnie od samego początku. To Jednostka z czarnych charakterów. Wspomina się go już w pierwszym trailerze, w którym bohaterowie walczą o jego rękawicę. Eskortowanie Oj było głównym zadaniem graczy na mapie Numbani. W patchu 1.8 została ona Aliści usunięta z ładunku.


Tagi: gry na świecie Blizzard Entertainment daty premier / opóźnienia Overwatch patche i aktualizacje sieciowe strzelanki PC PS4 XONE
Zostaw komentarz: