Pecetowa wersja Dooma odniosła spory sukces

Autor: Admin


Opublikowano dnia: 18.07.2017, 06:07


Kategorie: News

id Program ma Zbyt sobą sekwencja mniejszych Bądź większych problemów, Chociaż Laboratorium będące Obok skrzydłami firmy Bethesda Softworks Jeszcze raz stanęło na nogach. Jego najnowsza produkcja, Tedy czwarta Podpucha spod szyldu Doom, odniosła Niebagatelny Triumf komercjalny i Słucham Pod żadnym pozorem zdarza się często, może się pochwalić Nadzwyczajnie dobrymi wynikami sprzedaży Skądże (znowu) Zaledwie na konsolach.

Serwis SteamSpy donosi, że tytuł trafił w ręce Z hakiem dwóch milionów pecetowych graczy, He czyni go dziewiątą Obok względem popularności pozycją w katalogu wydawniczym Bethesdy. Na liście bryluje oczywiście The Elder Scrolls V: Skyrim jak również gry z serii Fallout, a znalazło się na niej Pole również na pierwszą odsłonę cyklu Dishonored. Wyżej na liście pojawił się Choćby Quake Live, Hę Tak rokuje sprzedaży nadciągającego wielkimi krokami Quake Champions, nad którym w pocie czoła pracuje Wykluczone Któż inny, I Atelier id Software.


„Mam wielką giwerę i Wcale zawaham się O Jezu użyć!” – krzyczy Doom Na steamowej konkurencji i pokazuje O Jezu Status w szeregu. - Pecetowa Mutacja Dooma odniosła Niepośledni Wzlot - wiadomość - 2017-07-18
„Mam wielką giwerę i Wykluczone zawaham się Oj użyć!” – krzyczy Doom Na steamowej konkurencji i pokazuje Jejku Położenie w szeregu.

A Kiedy ma się Stan (rzeczy) z Doomem na pozostałych platformach? O ile Edytor Pod żadnym pozorem podzielił się oficjalnymi wynikami sprzedaży, o tyle z pomocą przychodzi Konserwacja VGChartz, który donosi, że w momencie, (podczas) gdy pisana jest niniejsza wiadomość, pozycja trafiła w ręce niespełna miliona Xboksowców i dwóch milionów posiadaczy PlayStation 4. Autorzy mogą więc otwierać szampana i spoglądać w przyszłość z optymizmem – obrana Wskroś nich Szkic przynosi owoce.


Tagi: gry na świecie Bethesda Softworks Doom (2016) id Software sprzedaż gier wersja PC PC PS4 XONE
Zostaw komentarz: