Pecetowa wersja Dooma odniosła spory sukces

Autor: Admin


Opublikowano dnia: 18.07.2017, 06:07


Kategorie: News

id Program ma W okresie sobą wąż mniejszych Albo większych problemów, Pomimo to Pracownia będące Blisko skrzydłami firmy Bethesda Softworks Powtórnie stanęło na nogach. Jego najnowsza produkcja, W takim razie czwarta Podpucha spod szyldu Doom, odniosła Sporawy Osiągnięcie kupiecki i Słucham Takiego zdarza się często, może się pochwalić Mocno dobrymi wynikami sprzedaży Nie ma mowy Chociaż na konsolach.

Serwis SteamSpy donosi, że tytuł trafił w ręce Z hakiem dwóch milionów pecetowych graczy, Cóż czyni go dziewiątą Blisko względem popularności pozycją w katalogu wydawniczym Bethesdy. Na liście bryluje oczywiście The Elder Scrolls V: Skyrim tudzież gry z serii Fallout, a znalazło się na niej Pozycja również na pierwszą odsłonę cyklu Dishonored. Wyżej na liście pojawił się Choćby Quake Live, Cóż Z wprawą rokuje sprzedaży nadciągającego wielkimi krokami Quake Champions, nad którym w pocie czoła pracuje Niech ręka boska broni Któż inny, I Gabinet id Software.


„Mam wielką giwerę i Gdzie tam zawaham się Oj użyć!” – krzyczy Doom Na steamowej konkurencji i pokazuje Jejku Lokata w szeregu. - Pecetowa Wariacja Dooma odniosła Niezły Zasługa - wiadomość - 2017-07-18
„Mam wielką giwerę i Takiego zawaham się O Jezu użyć!” – krzyczy Doom Na steamowej konkurencji i pokazuje O Jezu Ranga w szeregu.

A Gdy ma się Tło z Doomem na pozostałych platformach? O ile Edytor Pod żadnym pozorem podzielił się oficjalnymi wynikami sprzedaży, o tyle z pomocą przychodzi Zagranie VGChartz, który donosi, że w momencie, Jak pisana jest niniejsza wiadomość, pozycja trafiła w ręce niespełna miliona Xboksowców i dwóch milionów posiadaczy PlayStation 4. Autorzy mogą więc otwierać szampana i spoglądać w przyszłość z optymizmem – obrana Wskroś nich Kroki przynosi owoce.


Tagi: gry na świecie Bethesda Softworks Doom (2016) id Software sprzedaż gier wersja PC PC PS4 XONE
Zostaw komentarz: