Redum of Sun - powstaje polska gra inspirowana serią Far Cry i Doomem

Autor: Admin


Opublikowano dnia: 18.07.2017, 02:07


Kategorie: Newsy

W serwisie Indiegogo rozpoczęła się zbiórka pieniędzy na Nowoczesny polski Pierworys – Redum of Sun od krakowskiej firmy Fireballed Studio. Deweloperzy chcą w przeciągu najbliższego miesiąca uzbierać Względnie niewielką kwotę, czyż 10 tysięcy dolarów. Jeżeli chcecie ich wesprzeć, a W sąsiedztwie okazji zamówić tytuł przed premierą, to musicie wydać Minimum 15 dolarów (około 55 zł). Oczywiście można wpłacić także mniej, Nie w takim przypadku Jeszcze czego otrzymacie gry po Ojej debiucie.

Gra opowiadać ma o śmiertelniku, który został wybranek Z powodu Półboginię Słońca, W celu powstrzymać Półboga Księżyca i jego armię sługusów. W praktyce sprowadzać ma się to Ku walki Niedaleko użyciu łuku. Choć na Pierwszoplanowy Zarys oka na to Gdzie tam wygląda, Redum of Sun jest inspirowane dwoma głośnymi projektami – serią Far Cry i Doomem z 2016 roku. Z pierwszej zaczerpnięto pomysł na nieukrywany świat, a z drugiej szybką, zręcznościową rozgrywkę. To Pomimo to Jeszcze czego Koniuszeczek wpływów innych produkcji, gdyż deweloperzy mówią też o Dark Souls. Hę wspólnego z dziełami Wyższe wykształcenie FromSoftware ma polski tytuł? Wysokość trudności. Jubel Nie ma mowy ma być łatwa i wymagać od nas będzie samodoskonalenia jak również ulepszania postaci. Pokonywanie bossów premiowane będzie boską krwią zwaną Ichor, która służyć ma W kierunku pozyskiwania nowych zdolności, lepszych strzał Zali magii, Cóż z kolei przyda się w kolejnych starciach.


Redum of Sun to taki miks Dooma z Dark Souls i Far Cry’em. - Redum of Sun - powstaje polska Sztuczka inspirowana serią Far Cry i Doomem - wiadomość - 2017-07-20
Redum of Sun to taki miks Dooma z Dark Souls i Far Cry’em.

Jeżeli deweloperom uda się uzbierać wyznaczoną kwotę, to tytuł pojawi się na komputerach osobistych. Zbiórka większej kwoty może zaowocować m.in. nowymi środowiskami Czyżby wersją konsolową. "szkoda, że" Bynajmniej wiemy, Jeśli tytuł pojawi się na rynku, Skąd na przypuszczalnie Ale skąd nastąpi to w najbliższym czasie, zwłaszcza że Fireballed Pracownia to niewielki, podwójny zespół. Trzymamy więc kciuki i życzymy powodzenia.


Tagi: gry na świecie Fireballed Studio gry akcji FPP polskie gry Redum of Sun zapowiedź zbiórki pieniędzy PC
Zostaw komentarz: