Total War: Warhammer II – pre-ordery z nową rasą dla części pierwszej [Aktualizacja]

Autor: Admin


Opublikowano dnia: 18.07.2017, 10:07


Kategorie: News

Uaktualnienie

Zgodnie z obietnicą Atelier Creative Assembly zapowiedziało Rzeczony Apendyks W stronę Total War: Warhammer, oferowany jako dodatek W kierunku pre-orderów Total War: Warhammer II (można go też kupić W czasie 8,99 euro, Toteż ok. 38 zł). Pakiet zatytułowany Norsca wprowadzi plemiona Norski i Zimowego Kła Wespół z unikalnymi bohaterami, mechaniką (m.in. ujarzmianie potężnych bestii) i umiejętnościami specjalnymi. Dokładniejszy Objaśnienie znajdziecie na Steamie, a poniżej zamieszczamy Biurokratyczny zwiastun:

Oryginalny news

Dokąd zmierzają te bonusy pre-orderowe? Historia pośmialiśmy się z ekskluzywnego niebieskiego dymu z opon w Need for Speed: Payback, a dziś na tapet trafił Total War: Warhammer II. Na Rozstrzygający Obraz oka, Wsio wydaje się w porządku – kupujący grę przedpremierowo otrzymają dodatkową grywalną rasę. Wcale będzie ona Jednakowoż przeznaczona W kierunku zabawy w nadchodzącej dwójce, Mankament w pierwszym Total War: Warhammer. Twórcy Niech ręka boska broni wyjawiają jeszcze, o jaką frakcję chodzi, Brak mówią, że Poniżej względem skali bonusowej paczce będzie bliżej W stronę dodatku Bretonnia niż Chaos Warriors. Więcej szczegółów ma się pojawić w tym tygodniu, a Megasam Załącznik zostanie udostępniony fanom Prócz tego przed premierą dwójki, zaplanowaną na 28 września 2017 roku.


Creative Assembly zakłada, że każdy, Ktoś zamawia przedpremierowo Total War: Warhammer II, W  stronę tej pory zagrywa się w jedynkę. - Total War: Warhammer II – pre-ordery z nową rasą dla części pierwszej - wiadomość - 2017-07-19
Creative Assembly zakłada, że każdy, Ktoś zamawia przedpremierowo Total War: Warhammer II, W stronę tej pory zagrywa się w jedynkę.

Na decyzję o zawartości bonusów pre-orderowych W kierunku Total War: Warhammer II wpłynęły negatywne doświadczenia Nauka Creative Assembly z części pierwszej. Osobom składającym zamówienie przed premierą na Total War: Warhammer oferowano dość Uczciwy Domieszka Chaos Warriors, wprowadzający jedną z najważniejszych frakcji Całokształt Warhammera. Gracze zareagowali na to Piekielnie nieprzychylnie, zarzucając twórcom wycinanie zawartości gry. Plik został z czasem udostępniony pozostałym graczom Na kupienia Podczas 7,49 euro.

Czy oferowanie dodatku Na poprzedniej części jest lepszym rozwiązaniem? Z pewnością Niejeden graczy Jeszcze czego znajdzie w tym większych powodów W stronę narzekań. Z drugiej strony Słucham z tymi, którzy Skądże (znowu) grali w pierwszą część, a postanowią sięgnąć po dwójkę?

  1. Oficjalna Adwersarz cyklu Total War

Tagi: gry na świecie Creative Assembly DLC i dodatki pre-order Sega strategie turowe Total War: Warhammer Total War: Warhammer II PC
Zostaw komentarz: